Hakkımızda

Erol Yapı, 40 yılı aşkındır yapı sektöründe hizmet veren bir firma olarak 1968 yılında Samsun'da kurularak Faaliyetine başlamıştır. Siz değerli müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak üzere 1994 yılında temsilcilikler bazında ithalata başlayan firmamız önce Nispetiye Caddesi, daha sonra Levent , 1000A Dekorasyon Merkezi'nde ve 2009 yılından itibaren de  Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi'nde hizmet vermeye devam etmiştir.

Erol Yapı,
 geniş stok seçenekleriyle perakende mağazasının yanı sıra Türkiye çapında bayilikler kanalıyla sizlere ulaşırken, yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere birçok önemli projeye de imzasını atmıştır.

İtalya ve İspanya'nın önde gelen markalarının temsilciliğini üstlenen, dünya trendlerini yakından takip eden ve özgün tasarımlar sunan firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyeti olmakla birlikte yılların tecrübesini de katarak en yüksek kalite+ en iyi servis+ en uygun fiyat denkleminden taviz vermemektedir.
 
Gururumuz, bizlere olan inancınız ile güçlenerek yılların ardından sizlere en iyi şekilde hizmet vermemiz ve birlikte nice kırk yıllara derken; 
 

 

" Gelin düşlerinizdeki mekanın kapısını birlikte açalım…"

 

Hızlı Talep Formu